Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Finał Centralny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Data publikacji:

W dniach 2-3 czerwca br. w Ryni na Mazowszu, nad przepięknym Zalewem Zegrzyńskim odbył się finał centralny XXXVIII edycji OWE. Wzięli w nim udział laureaci etapów okręgowych ze wszystkich województw, w sumie ponad 100 osób.

Naszą szkołę reprezentował Kuba Bogdan, tegoroczny maturzysta i już absolwent Technikum Ekonomicznego, który zajął 2 miejsce w finale okręgowym w Białymstoku. Pierwszego dnia odbył się etap pisemny w postaci testu. Osoby, które uzyskały minimum 70% poprawnych odpowiedzi w teście, uzyskały tytuł finalisty etapu centralnego.

W drugim dniu odbył się etap ustny, do którego zakwalifikowało się 10 osób. Te osoby uzyskały tytuł laureata etapu centralnego. Nasz Kuba uzyskał tytuł finalisty etapu centralnego i tym samym uzyskał wstęp poza postępowaniem kwalifikacyjnym na wybraną przez siebie uczelnię i wybrany kierunek studiów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye