Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ekonomiczne Warsztaty Zawodowe

Data publikacji:

W dniach 28 – 29 maja 2022 r. w naszej Szkole gościliśmy uczniów klas ósmych szkół podstawowych w ramach kolejnej edycji Ekonomicznych Warsztatów Zawodowych.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkół w Niećkowie poznając tajniki zawodu technik ekonomista. W ramach zajęć przyszli ekonomiści, zdiagnozowali swoje predyspozycje zawodowe, poznali podstawy tworzenia analiz statystycznych poprzez tworzenie wykresów w arkuszu kalkulacyjnym, nauczyli się identyfikować oznaczenia produktów oraz poznali niełatwą sztukę zarządzania własną firmą.

Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye