Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Warsztaty zawodowe 2023

Data publikacji:

W dniach 22 – 23 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół w Niećkowie gościliśmy ponad osiemdziesięciu uczniów klas ósmych szkół podstawowych w ramach kolejnej edycji Warsztatów Zawodowych.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkół w Niećkowie poznając tajniki wszystkich zawodów nauczanych w naszej szkole to jest: technik ekonomista, technik informatyk, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. W ramach zajęć ósmoklasiści, zdiagnozowali swoje predyspozycje do nauczenia, a dalej wykonywania wymienionych wyżej zawodów.

W ramach poszczególnych zawodów ósmoklasiści brali również udział w różnych konkursach, ci którzy radzili sobie najlepiej zostali wyróżnieni. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye