Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pożegnanie maturzystów 2023

Data publikacji:

W piątek 28 kwietnia 2023 roku kolejny rocznik absolwentów opuścił mury Zespołu Szkół w Niećkowie. W tym roku szkolnym kształcenie w Technikum zakończył ostatni rocznik uczniów, którzy wcześniej uczyli się w Gimnazjum.

Pani Dyrektor podczas uroczystości podsumowała cztery lata spędzone przez uczniów w szkole, podziękowała za aktywność i pracę na rzecz szkoły życząc powodzenia na maturze i realizacji życiowych planów.

Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy w kategorii: nauka, osobowość klasy, najlepszy w zawodzie, sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim, osiągnięcia sportowe, poczet sztandarowy, aktywność w samorządzie uczniowskim, udział w zespole wokalno-tanecznym Kłosek, oraz kulinarne promowanie szkoły w środowisku lokalnym.

Kilkunastu uczniów odznaczonych zostało  złotą i srebrną „Odznaką Zespołu Szkół w Niećkowie” – jest to szczególne wyróżnienie przyznawane uczniom od 2011 na podstawie regulaminu wewnątrzszkolnego podsumowujące cztery lata spędzone szkole. Wieść niesie, że Odznaka przynosi niebywałe szczęście na egzaminie maturalnym.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye