Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Informatyczne Warsztaty Zawodowe

Data publikacji:

28-29 maja br. w naszej Szkole gościliśmy uczniów klas ósmych szkół podstawowych w ramach dwunastej edycji Informatycznych Warsztatów Zawodowych.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkół w Niećkowie w ramach kwalifikacji wyodrębnionych w kształceniu w zawodzie technik informatyk. W ramach zajęć przyszli informatycy projektowali i wykonywali sieci komputerowe, programowali roboty mobilne, montowali komputery oraz projektowali i tworzyli obwody elektroniczne.

Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye