Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 27-29 maja

Data publikacji:

27- 29 maja br. odbyło się skoszarowanie Policyjnej Klasy Mundurowej połączone z Warsztatami Zawodowymi organizowanymi przez Naszą Szkołę. Przyszli absolwenci szkół podstawowych mogli podpatrzeć, w jaki sposób funkcjonuje Policyjna Klasa Mundurowa Zespołu Szkół w Niećkowie.

Kadeci podczas piątkowego skoszarowania doskonalili umiejętność kierowania ruchem drogowym oraz  musztry zespołowej. Ośmiu kadetów uczestniczyło w zajęciach przygotowujących ich do zawodów Klas Mundurowych pod okiem Komendanta Policyjnej Klasy Mundurowej nadinstruktora Dariusza Koniecko.

W sobotę Kadeci PKM uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez  aspiranta sztabowego  Mariusza Masłowskiego KPP w Grajewie, na których poznali specyfikę pracy technika kryminalistyki, a także  został zaprezentowany sprzęt, jaki używany jest przez techników na miejscu zdarzenia

Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej podczas dwóch dni  dbali o bezpieczeństwo uczestników Warsztatów Zawodowych na terenie placówki, doskonalili umiejętności: komunikacji  przez radiotelefony, kierowanie ruchem drogowym  oraz elementy musztry indywidualnej  i zespołowej. 

Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Instruktor Sztabowy  Elwira Kołaczyńska- Bogdan.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye