Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

London Quiz oraz warsztaty DIY

Data publikacji:

W ostatnich dniach naszego ogólnopolskiego projektu odbyły się warsztaty DIY. Uczniowie wykonali samodzielnie piękne plakaty, na których uwiecznili swoje skojarzenia związane z Londynem oraz wykonali makiety przedstawiające wieżę zegarową Big Ben oraz London Tower Bridge.

25 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs wiedzy oraz wręczone nagrody dwóm uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki: Bartłomiejowi Chmielewskiemu z klasy 4TE oraz Adrianowi Świderskiemu z klasy 4 TI.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zachęcamy również do wzięcia udziału w następnych projektach.

Organizatorzy:
Sylwia Wójcicka 
Lidiya Shevchuk 

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye