Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Bezpieczne wakacje

Data publikacji:

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym w dniu 15.06.2023 w Internacie ZS w Niećkowie odbyło się spotkanie profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji.

Wakacje, to czas odpoczynku od szkoły, to wyjazdy oraz inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu, to niestety także okres zagrożeń z jakimi może się spotkać młodzież. Podczas obejrzanego filmu wychowankowie dowiedzieli się między innymi jak postępować nad wodą, gdzie bezpiecznie można korzystać z kąpieli oraz do kogo zwrócić się o pomoc w chwili zagrożenia. Ze szczególnie dużym zainteresowaniem Wychowankowie słuchali o zagrożeniach jakie można napotkać podczas wędrówek górskich i o postępowaniu jak tego uniknąć.

Wszystkim życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku!

Organizator spotkania: Anna Żurawska.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye