Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Rodzinne Warsztaty Malowania Toreb

Data publikacji:

Dzisiaj, w dobie podejścia EKO do wielu kwestii życia codziennego, większość z nas stara się wybierać i korzystać z takich rzeczy, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Jest to jeden z powodów, dla których odchodzimy od używania plastikowych jednorazówek, a wybieramy torby bawełniane. Są one przyjazne środowisku, praktyczne, trwałe i można je wykorzystać na wiele sposobów.

Organizując zajęcia dla Państwa, staramy się, aby były one ciekawe, interesujące, a także o ile to możliwe z wykorzystaniem rzeczy jak najbardziej naturalnych. Tak też było w niedzielę 11 maja b.r., w trakcie przeprowadzonych Rodzinnych Warsztatów Malowania Toreb.

Prowadzącą warsztaty była osoba o niesamowitych umiejętnościach manualnych – Jolanta Koniecko, która w świetny sposób umie przekazać wiedzę i zachęcić uczestników do zabawy, bo właśnie takie są nasze zajęcia, pełne zabawy.

Uczestnicy, do malowania toreb, mieli do wyboru bawełniane workoplecaki i torby plażowe. Do ozdoby mogli wykorzystać przygotowane do tego szablony z rysunkami. Część osób była „odważna” i ozdobiła torby własnymi pomysłami. Najwięcej zabawy miały najmłodsze dzieci, których wyobraźnia przelana na materiał, w rezultacie była plejadą barw i kształtów.

Celem warsztatów było stworzenie możliwości wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze przez rodziny, czy też przyjaciół. Tak też właśnie przebiegły zajęcia. Wykonane prace natomiast, zabrane przez uczestników do domu, to tylko mały bonus. Z tak pięknie wykonanymi torbami i plecakami, na pewno wszyscy zaplanowali już wyjazd na plażę.

[źródło: Powiat Grajewski]

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye