Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

[Aktualizacja] International Statistical Literacy Project

Data publikacji:

W roku szkolnym 2022/2023, trzech uczniów klasy pierwszej TITomasz Rydzewski, Maciej Truszkowski i Artur Konopka, z Zespołu Szkół w Niećkowie wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych (International Statistical Literacy Project – Poster Competition), prowadzonym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Statystycznej (International Association for Statistical Education, IASE). Zagadnieniem badanym przez uczniów ZS w Niećkowie (case study/studium przypadku) było: Case Study: Jak członkowie pokolenia Z – uczniowie I klasy technikum, który znajduje się na wsi w Polsce, postrzegają Dumpster Diving (anonimowa ankieta) ) (Studium przypadku: Badanie, tego, jak przedstawiciele pokolenia Z – uczniowie klasy 1 szkoły podstawowej o profilu technicznym, zlokalizowani na wsi w Polsce, postrzegają Dumpster Diving (Anonimowa ankieta).

Z dumą informujemy, ze trzyosobowy zespół- Tomasz Rydzewski, Maciej Truszkowski i Artur Konopka (1 TI) z Zespołu Szkół w Niećkowie, zajął 11 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych (International Statistical Literacy Project – Poster Competition)!

W przyszłym roku, pójdziemy wyżej!

Opiekun szkolny Konkursu: Artur Laskowski

Pomoc merytoryczna: Anna Mazurkiewicz, Bożena Sokołowska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye