Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Nowa pracownia komputerowa

Data publikacji:

Koniec roku szkolnego przynosi nam ciekawe zmiany. Właśnie uruchomiliśmy nowe zestawy komputerowe, które dotarły do naszej szkoły. Od teraz nasi uczniowie mają pełną i nieograniczoną możliwość wykorzystywania potencjału nowoczesnych systemów operacyjnych oraz oprogramowania, które dotychczas potrafiło stwarzać pewne problemy w komfortowym użytkowaniu.

Dodatkowo, na podkreślenie zasługuje fakt, że większość wkrótce rozpoczynających się egzaminów zawodowych, zarówno tych teoretycznych jak i praktycznych, gdzie wykorzystywany jest komputer, zostanie przeprowadzona w tej nowoczesnej pracowni, co z pewnością usprawni cały proces.

Sala została wyposażona również w nowe, ergonomiczne i wygodne fotele, aby czas spędzony przez przyszłych informatyków i nie tylko należał do jeszcze bardziej przyjemnych.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye