Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dzień dziecka w Internacie

Data publikacji:

1 czerwca, to międzynarodowy dzień dziecka. W tym dniu każdy, choć na chwilę staje się dzieckiem.

Młodzieżowa Rada Internatu w tym dniu zaplanowała różne atrakcje. Świętowanie rozpoczęliśmy od ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasek. Następnie młodzież została podzielona na 4 grupy i rywalizowała między sobą w takich konkurencjach jak: rzucanie woreczkiem do celu, przekładanie hula-hop oraz przeciąganie liny.

Wszystkie konkurencje przebiegły w atmosferze swobodnej zabawy. Było bardzo ekscytująco, a wychowankowie jak zawsze dali z siebie wszystko. Na koniec każdy został obdarowany słodką niespodzianką. Z pewnością wszyscy ten dzień mogą zaliczyć do udanych. 

Opiekun MRI – Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye