Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

XXX Wojewódzki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej

Data publikacji:

W dniu 17 października 2022 roku w Suwałkach odbył się XXX Wojewódzki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej. Jubileuszowa odsłona Festiwalu posłużyła organizatorom do wręczenia wyrazów uznania i podziękowań dla nauczycieli, którzy przez wiele lat przygotowywali uczniów do udziału w tym konkursie.

Wśród wyróżnionych nauczycieli była polonistka Zespołu Szkół w Niećkowie Pani Wiesława Szczesik. Podziękowania wręczał Wiceminister Edukacji Narodowej Pan Dariusz Piątkowski oraz Podlaski Kurator Oświaty Pani Beata Pietruszka.

Gratulujemy Pani Wiesławo i życzymy dalszych sukcesów!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye