Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji:

Dzień Edukacji Narodowej 13 października 2022 r. w ZS Niećkowo odchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Na sali gimnastycznej zebrali się Dyrekcja, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Szkoły oraz Uczniowie, aby uczestniczyć w uroczystej akademii. Było okolicznościowe przemówienie Pani dyrektor Bożeny Sokołowskiej, zostały wręczone nagrody i odznaki ZS Niećkowo.

Uroczystość uświetnił program artystyczny złożony z recytacji i piosenek w wykonaniu Uczniów szkoły.

Na zakończenie akademii Uczniowie złożyli swoim Nauczycielom i Wychowawcom okolicznościowe życzenia.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye