Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

BACK2BACK kadetów PKM

Data publikacji:

15 października reprezentacja kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej, w składzie: starszy kadet sztabowy Miłosz Zyskowski, kadet sztabowy Paulina Danowska, kadet sztabowy Mateusz Raciborski oraz starszy kadet Marcin Zaborowski po raz drugi z rzędu zwyciężyła w Zawodach Mundurowych “Pętla Taktyczna” organizowanych przez ZS „Strzelec” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo. Kadeci zostawili w pokonanym polu 12 drużyn reprezentujących okoliczne jednostki strzeleckie oraz klasy mundurowe. Na wymagającej, blisko 21 kilometrowej trasie nasi uczniowie zmagali się z 10 zadaniami, min. bieg z mapą, pokonywanie przeszkody wodnej przez rzekę, rozkładanie broni, rzut granatem, transport rannego, konkurencja siłowa, posterunek obserwacyjny, strzelanie.
Kadet sztabowy Paulina Danowska nie miała sobie równych w konkurencji posterunek obserwacyjny.
Gratulujemy!!!
Opiekun PKM instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan.
Policyjna Klasa Mundurowa składa podziękowania żołnierzowi Wojsk Obrony Terytorialnej, starszemu szeregowemu Leszkowi Maciejewskiemu za pomoc w przygotowaniach do zawodów.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye