Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Konkurs plastyczny “Portret Jesieni”

Data publikacji:

17 października odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Portret Jesieni” organizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury. W konkursie wzięło udział trzech wychowanków internatu Zespołu Szkół w Niećkowie: Marcin Kozicki, Oliwia Wysocka – oboje z klasy pierwszej technikum w zawodzie technik ekonomista oraz Marta Danilewska, z klasy pierwszej technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, której praca pod kierunkiem Olgi Zambrowskiej otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju w sztuce!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye