Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wiktorek Wiśniewski walczy o Pomoc

Data publikacji:

Rok szkolny 2022/2023 właśnie się zaczął. Przed nami wiele akcji, wrażeń, projektów i ciekawych wydarzeń. Dzisiaj chcielibyśmy, aby cała nasza społeczność szkolna zaangażowała się w pomoc drugiemu człowiekowi.

Wiktorek Wiśniewski to dzielny 3-miesięczny mieszkaniec Grajewa. Walczy z SMA. Zostało mało czasu na uzbieranie brakującej kwoty 9 000 000 zł. na leczenie. Zwracamy się do Państwa, jak również Waszych Przyjaciół, Znajomych i Bliskich o wsparcie zbiórki pieniężnej na leczenie Wiktorka. Pomóc Wiktorkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Siepomaga
Nr rachunku: 13 2490 1028 3587 1000 0020 9163
Tytułem: Darowizna Wiktor Wiśniewski 0209163

Oraz https://www.siepomaga.pl/wiktor-wisniewski

Za choćby najdrobniejszą kwotę wpłaty w imieniu swoim oraz Rodziców i bliskich Wiktorka serdecznie Państwu dziękujemy!

Wolontariat Szkoły i Internatu

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye