Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Podsumowanie programu Erasmus+

Data publikacji:

W piątek, 21 czerwca 2024 roku, odbyło się podsumowanie programu Erasmus+. Uczniowie, którzy brali udział w zagranicznych wyjazdach do Włoch, zaprezentowali ciekawe zdjęcia dokumentujące ich doświadczenia. Każda z grup podzieliła się po krótce swoimi wrażeniami z wyjazdów oraz opowiedziała o odbytych stażach, na których zdobywali cenne umiejętności zawodowe.

Podczas prezentacji uczniowie z entuzjazmem opowiadali o swoich przeżyciach, podkreślając wartość edukacyjną i kulturową programu. Wiele osób mówiło o emocjach, jakie towarzyszyły im podczas stażu – od początkowego stresu i niepewności, po radość i satysfakcję z osiągniętych sukcesów. Uczniowie wyrazili wdzięczność za możliwość uczestnictwa w programie Erasmus+, który nie tylko wzbogacił ich wiedzę i umiejętności, ale również otworzył przed nimi nowe horyzonty.

To wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania osiągnięć naszych uczniów oraz zachęcenia innych do udziału w przyszłych edycjach programu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye