Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Awanse w Policyjnej Klasie mundurowej

Data publikacji:

Dwudziestu siedmiu kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie otrzymało nominacje na wyższe stopnie: czterech młodszych kadetów sztabowych oraz dwudziestu trzech starszych kadetów. Nominację na wyższy stopień otrzymał również młodszy instruktor sztabowy Arkadiusz Bogdan.

Uroczystość uświetnili: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Maria Gwiazdowska, Komendant Powiatowy Policji w Grajewie insp. Adam Brodowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie st. kpt. Jarosław Szeszko, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Bolesław Ruszczyk.

Instruktorzy Policyjnej Klasy Mundurowej: komendant nadinstruktor Dariusz Koniecko, starszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, młodszy instruktor sztabowy Arkadiusz Bogdan, starszy instruktor Wojciech Czerkas, starszy instruktor Marcin Kozikowski.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye