Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Integracyjny wyjazd PKM

Data publikacji:

20 czerwca kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej wraz z instruktorami wyjechali na „Militarne manewry” do kompleksu agroturystycznego OLSZYNKA. Młodzież wzięła udział w zajęciach związanych z pokonywaniem przełajowego toru przeszkód, paintballowych, strzeleckich oraz integracyjnych. Całość podsumowało pieczenie kiełbasek na ognisku oraz już tradycyjny „arbuz”.

Kolejne skoszarowania dopiero w przyszłym roku szkolnym. Życzymy fantastycznych wakacji.

Instruktorzy oraz kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej dziękują Panu Marcinowi Wileńskiemu – Burmistrzowi Szczuczyna za finansowe wsparcie wyjazdu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye