Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ogólnopolski Program Językowy ” Szkoła Przyjazna Mózgowi Ucznia”

Data publikacji:

Z radością ogłaszamy, że nasza szkoła we współpracy z Didacto Polska – ogólnopolskie projekty językowe i szkolenia w roku szkolnym 2023/2024 realizowała na zajęciach języka angielskiego ogólnopolski program z zakresu neurodydaktyki pt. „Szkoła przyjazna mózgowi ucznia – Brain-friendly education”. Wspólnie z uczniami dążyliśmy do uzyskania tytułu „Szkoły przyjaznej mózgowi ucznia”. 🧠 . Uczniowie na lekcji powtarzali poznany materiał w przyjazny sposób, było pełno rozgrzewek językowych, które rozbudzały uczniów, stworzyli własne pomoce naukowe, zapoznali się z faktami o mózgu i co jest potrzebne do jego prawidłowej pracy.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye