Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wyniki konkursu ENGLISH ACE

Data publikacji:

15 marca 2024 odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English ACE. Wzięło w niej udział 5 863 uczniów z 254 szkół z całej Polski. Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło 17 uczniów, z czego 7 zostało wyróżnionych: 1.Bartosz Mieczkowski za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 2 miejsce w województwie podlaskim, 216 w kraju), 2.Patryk Kozikowski za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 2 miejsce w województwie podlaskim, 216 w kraju), 3. Nicola Bartkowiak za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 5 miejsce w województwie podlaskim, 127 w kraju), 4. Szymon Modzelewski za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 12 miejsce w województwie podlaskim, 248 w kraju), 5. Maciej Siedlecki za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 12 miejsce w województwie podlaskim, 248 w kraju), 6. Jan Grzymkowski za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich (11 miejsce w województwie podlaskim, 184 miejsce w kraju), 7. Łukasz Łempicki  za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie English Ace ( 19 miejsce w województwie podlaskim, 385 w kraju) Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas zakończenia roku szkolnego.

Opiekunowie: Lidiya Shevchuk Sylwia Wójcicka

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye