Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zakończenie kursu dla informatyków w ramach Akademii Sieci Cisco

Data publikacji:

Uczniowie klasy pierwszej kierunku Technik informatyk z powodzeniem ukończyli kurs “Wprowadzenie do Internetu Wszechrzeczy (IoE)”, prowadzony w ramach Akademii Sieci Cisco. To znaczące osiągnięcie dla młodych specjalistów, które wpisuje się w tradycję szkoły, aktywnie uczestniczącej w inicjatywach edukacyjnych na wysokim poziomie.

Kurs, prowadzony przez instruktora Adriana Cimochowskiego, poruszał kluczowe aspekty związane z Internetem Wszechrzeczy, w tym interakcje między ludźmi, procesami, danymi i rzeczami, które współtworzą IoE. Uczestnicy mieli także możliwość nauki o podłączaniu urządzeń IP i nie-IP do sieci, co jest fundamentem dla nowoczesnych technologii sieciowych i komunikacyjnych. Nie zabrakło również praktycznych zajęć z zakresu opracowywania prototypów i modelowania w IoE, co pozwoliło uczniom na zdobycie praktycznych umiejętności w kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych.

Nasza szkoła odznacza się wysokim poziomem nauczania, co jest efektem zaangażowania w programy Akademii Sieci Cisco i wiele innych. Dzięki współpracy z firmą Cisco, uznawaną za lidera w dziedzinie technologii informatycznych i sieciowych, uczniowie mają możliwość korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz najwyższych standardów edukacyjnych. Firma Cisco, będąca jednym z gigantów branży, przyczynia się do rozwoju technologicznego na całym świecie, a także jest symbolem innowacyjności i postępu.

Dzięki zaangażowaniu szkoły w projekty edukacyjne Cisco, uczniowie szkoły mają unikalną możliwość rozwijania kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy, co czyni tę placówkę wyjątkowym miejscem na edukacyjnej mapie regionu. Ukończenie kursu Akademii Sieci Cisco jest nie tylko potwierdzeniem umiejętności uczniów, ale także świetnym fundamentem do dalszego rozwijania swojej kariery w dziedzinie informatyki i technologii.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye