Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Innowacyjne zajęcia w Technikum Informatycznym

Data publikacji:

Nasza szkoła nieustannie dąży do łączenia teorii z praktycznymi umiejętnościami, które przygotują naszych uczniów do przyszłych wyzwań zawodowych. Najnowszym przykładem jest wprowadzenie metody sublimacji na zajęciach praktycznych w klasie drugiej. Uczniowie mieli okazję zaprojektować i stworzyć własne kubki, wykorzystując zaawansowane techniki druku.

Sublimacja to proces, który umożliwia przeniesienie obrazów z papieru na materiały takie jak ceramika, za pomocą wysokiej temperatury. Dzięki temu uczniowie nie tylko uczą się nowej technologii, ale również rozwijają zdolności projektowe i kreatywne.

Jesteśmy dumni, że prawdopodobnie jako jedyna szkoła w powiecie oferujemy naszym uczniom możliwość zdobycia tak unikalnych umiejętności. Wierzymy, że takie doświadczenia praktyczne są kluczowe dla przygotowania młodych ludzi do przyszłej kariery w branży technologicznej.

Nasze technikum stawia na rozwój praktycznych umiejętności uczniów, co czyni naszą ofertę edukacyjną wyjątkową i atrakcyjną na tle innych szkół.

@zsnieckowo Informatycy z klasy 2 tworzyli własne kubki metodą sublimacji. Więcej na naszym fb. #viral #dc #informatyk #szkola ♬ dźwięk oryginalny – Zespół Szkół w Niećkowie
Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye