Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

DZIEŃ DZIECKA W WĄSOSZU

Data publikacji:

Zespół Szkół w Niećkowie nigdy nie próżnuje. Ponownie swoją pracowitością i zaangażowaniem wykazali się uczniowie kształcący się w zawodzie TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH. Swoją obecnością uświetnili Dzień Dziecka organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wąsoszu, który połączony był z piknikiem charytatywnym dla Natalii Grabowskiej. Uczniowie serwowali samodzielnie wypiekane, kruche ciasteczka, które mali uczestnicy mogli ozdabiać za pomocą kolorowych lukrów i posypek, a następnie smacznie zjeść. Miny dzieci mówiły same za siebie: było smacznie i kolorowo!

Dziękujemy za zaproszenie!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye