Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

III Dzień Księgowej w ZS w Niećkowie

Data publikacji:

Już po raz trzeci w Naszej Szkole został obchodzony „Dzień Księgowej”. W dniu 10 czerwca uczniowie klas w zawodzie technik ekonomista podziękowali Księgowym naszej szkoły za ich codzienną pracę oraz złożyli uroczyste życzenia w okazji ich święta.

Podczas uroczystości został podsumowany eksperyment z badania poziomu cen przez uczniów oraz omówiono realizację projektu edukacyjnego pt. „Przedsiębiorczość kluczem do spełnienia marzeń, który szkoła realizuje dzięki dofinansowaniu z Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka oraz Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

Dziękujemy Polskiemu Stowarzyszeniu im. Janusza Korczaka za wsparcie przedsięwzięcia.

Opiekunowie: Marlena Chylińska-Zalewska, Anna Mazurkiewicz

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye