Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

„Smartfonowe szyje”

Data publikacji:

8 kwietnia 2024 r. w Internacie ZSN odbyło się spotykanie profilaktyczne dotyczące wad postawy. Zajęcia przeprowadziła Pani Edyta Orłowska – fizjoterapeuta z oddziału rehabilitacji Szpitala Ogólnego w Grajewie. W trakcie spotkania zostały w obrazowy sposób przedstawione wady postawy, wskazane przyczyny ich powstawania, a także sposoby ich korygowania. Prowadząca zwróciła uwagę na właściwy ubiór, obuwie, dietę oraz prawidłową postawę podczas siedzenia na zajęciach lekcyjnych. Młodzież chętnie uczestniczyła w spotkaniu i dzieliła się swoimi spostrzeżeniami. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze. Spotkanie zorganizował Ryszard Ekstowicz.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye