Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Mateusz z awansem do FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO!

Data publikacji:

Uczeń klasy III technikum w zawodzie technik informatyk Mateusz Szmyglewski w wyniku przeprowadzonych zawodów okręgowych zakwalifikował do FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce w bloku teletechnicznym. Blok ten obejmuje zakres informatyki i teleinformatyki związany bezpośrednio z elementami infrastruktury teletechnicznej, konfiguracji urządzeń sieciowych, tworzenia i łączenia kanałów teleinformatycznych, szyfrowania i bezpieczeństwa danych. Zakres zadań został oparty o infrastrukturę i rozwiązania techniczne renomowanych firm takich jak CISCO, MIKROTIK, UNIFI, TPLINK, DLINK. Warto podkreślić, iż Mateusz będzie jedynym reprezentantem województwa podlaskiego.

Finał odbędzie się w dniach 18-20.04.2024 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Trzymajcie kciuki.

Gratulujemy!

Opiekun: Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye