Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 5-6 kwietnia

Data publikacji:

Pierwsze wiosenne skoszarowanie Policyjnej Klasy Mundurowej naszej szkoły było bardzo intensywne. W piątkowe popołudnie kadeci doskonalili umiejętności musztry zespołowej pod kierunkiem st. instr. sztab. Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan oraz st. instr. Arkadiusza Bogdan. Następnie pod czujnym okiem Komendanta nadinstr. Dariusza Koniecko wspomaganego przez kadrę instruktorów oraz nadkadeta Julię Korzeniecką kadeci zmierzyli się z europejskim testem sprawności fizycznej EUROFIT.

Sobotnia część skoszarowania upłynęła na zajęciach w Łomży. Kadeci podzieleni na grupy trenowali na Strzelnicy Forty Piątnica strzelanie z broni krótkiej oraz długiej palnej pod kierunkiem st. szer. spec. Leszka Maciejewskiego oraz doskonalili umiejętność posługiwania się radiotelefonami podczas pełnienia służby patrolowej pod okiem nadinstr. Dariusza Koniecko, st. instr. Arkadiusza Bogdan oraz st. instr. Wojciecha Czerkasa.

Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej składają serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Zalewskiemu Strzelnica Forty Piątnica za umożliwienie przeprowadzenie zajęć na strzelnicy.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye