Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ogólnopolski konkurs językowy- ENGLISH ACE

Data publikacji:

15 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH ACE. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowy udział w Wakacyjnym Obozie Talentów. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu i z niecierpliwością czekamy na wyniki☺️.

Szkolni koordynatorzy konkursu: Sylwia Wójcicka, Lidiya Shevchuk

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye