Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Konkurs “Poznaj swoje prawa w pracy”

Data publikacji:

1 marca 2024 roku dwoje uczniów Naszej szkoły: Aleksandra Kurzyna oraz Bartłomiej Chmielewski reprezentowali Naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy pt. “Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 445 uczniów z czego wyłoniono 34 reprezentantów do etapu regionalnego. Miło jest Nam poinformować, że Aleksandra Kurzyna zajęła 11 miejsce, a Bartłomiej Chmielewski 16 miejsce ww. konkursie. Gratulujemy.

Opiekunowie: Anna Mazurkiewicz, Marlena Chylińska-Zalewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye