Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Lutowe skoszarowanie PKM

Data publikacji:

Pierwsze w nowym semestrze skoszarowanie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie obfitowało w wiele wydarzeń. W piątkowe popołudnie uczniowie odebrali z rąk Komendanta PKM nadinstr. Dariusza Koniecko oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Bożeny Sokołowskiej akty mianowania na wyższe stopnie: dwóch nadkadetów, dwóch kadetów sztabowych oraz dwudziestu trzech kadetów. Wieczorem młodzież wzmacniała różne partie mięśniowe podczas ćwiczeń w trybie obwodu stacyjnego.

Podczas sobotniego przedpołudnia kadeci podzieleni na grupy wzięli udział w treningu strzeleckim pod okiem żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej – st. szer. spec. Leszka Maciejewskiego oraz w szkoleniu przygotowującym do egzaminu umożliwiającego uzyskanie certyfikatu z zakresu cyberbezpieczeństwa i przeciwdziałaniu cyberprzemocy, pod kierunkiem st. instr. Arkadiusza Bogdan.

Opiekun PKM: st. instr. sztab. Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye