Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 12-13 stycznia

Data publikacji:

Pierwsze w roku 2024 skoszarowanie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej poświęcone było przede wszystkim doskonaleniu musztry indywidualnej oraz zespołowej. Pod kierunkiem żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej – st. szer. spec. Leszka Maciejewskiego oraz Komendanta PKM nadinstr. Dariusza Koniecko uczniowie doskonalili postawę zasadniczą i swobodną, zwroty w miejscu, marsz krokiem defiladowym i zwykłym z zatrzymaniem oraz zachowanie się w szyku.

W sobotnie przedpołudnie, po zaprawie porannej kadeci poprawiali wynik uzyskany na torze sprawnościowym, a następnie uczestniczyli w zajęciach dotyczących postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji poprowadzonych przez I zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. dr Wojciecha Bajeńskiego oraz Panią Grażynę Rodzeń. Opiekun PKM: st. instr. sztab. Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye