Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Akcja “Paczuszka dla Maluszka”

Data publikacji:

Wolontariat Zespołu Szkół w Niećkowie w czasie adwentu zorganizował akcję Fundacji Małych Stópek: Paczuszka dla Maluszka. W ramach tejże akcji od 03 do 21 grudnia zbierane były środki finansowe, artykuły higieniczne oraz artykuły czystości.

Był to wspaniały czas dzielenia się z tymi, którzy potrzebują pomocy. Zakupiliśmy mnóstwo potrzebnych środków do opieki medycznej dla wybranej przez nas placówki: Fundacji Pomóż Im na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Sochoniach. Dary zostały zawiezione do Sochoni 03 stycznia.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję: rodzicom, nauczycielom, pracownikom, uczniom, firmie Pana Adriana Cimochowskiego, Wspólnocie Gloriosa Trynita z Grajewa. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Anity Łaguny Ciskowskiej.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye