Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Koncert Rodzinny Chóru “Most the Music”

Data publikacji:

W dniu 21 grudnia 2023 roku, w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, odbył się wyjątkowy Koncert Rodzinny Chóru “Most the Music” z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dwudziestu pięciu utalentowanych uczestników zaprezentowało najpopularniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne, wnosząc wspaniałe dźwięki, które wprawiły słuchaczy w radosny nastrój. Widownię głównie wypełnili rodzice, dziadkowie i bliscy chórzystów, tworząc kameralną atmosferę, która dodawała odwagi szczególnie najmłodszym wykonawcom.

Dyrektor Zespołu Szkół – Bożena Sokołowska, poprowadziła koncert, a podczas wydarzenia obecny był także Starosta Grajewski – Waldemar Remfeld, który złożył wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Specjalnym gościem był Łukasz Szczepaniak – Manager ds. Komunikacji i PR Fundacji “Most the Most”, który entuzjastycznie włączył się do wspólnego śpiewania kolęd.

Po emocjonującym występie wszyscy zaproszeni zostali na mały, słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało gratulacji i uznania dla młodych artystów. To był wyjątkowy moment dla rodziców, którzy byli dumni ze swoich utalentowanych dzieci.

Organizatorzy serdecznie podziękowali Chórzystom za ich wspaniałe wykonanie, poświęcenie i ciężką pracę, życząc im samych sukcesów w dalszym rozwoju artystycznym. Dodatkowe podziękowania kierowane zostały do Pawła Podeszwika – opiekuna muzycznego Chóru, za świetną pracę, oraz do Katarzyny Mrozowskiej za organizację prób i występów.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye