Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Świąteczne odliczanie w naszej Szkole

Data publikacji:

Zapraszamy do podsumowania magicznej końcówki tygodnia, pełnej bożonarodzeniowej atmosfery w naszej szkole! Samorząd Uczniowski, aby umilić uczniom czas, zorganizował akcję “Wspólne odliczanie do świąt”. W środę uczniowie mogli delektować się świątecznymi muzycznymi przebojami, które rozbrzmiały na przerwie na szkolnych korytarzach. Następnego dnia w czwartek, 21 grudnia, wszyscy wspólnie celebrowali Dzień Świątecznego Swetra, tworząc niepowtarzalną atmosferę świąt. Na zakończenie tego wyjątkowego tygodnia, w piątek, do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj, obdarowując nauczycieli, uczniów oraz pracowników szkoły słodkościami, życzeniami i uśmiechem na twarzach. Dziękujemy wszystkim za udział w tych magicznych chwilach! 🌟

Samorząd uczniowski wraz z opiekunkami: Sylwią Wójcicką i Anną Zyskowską

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye