Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wycieczka integracyjna uczniów klas III TE i III TI

Data publikacji:

W piątek 1 grudnia 2023 r. uczniowie klas III TE i III TI pojechali do Planetarium i obserwatorium astronomicznego Uniwersytetu w Białymstoku na seans filmowy pt. „Explore 3D”. Głównym celem wycieczki było poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy zdobywanej podczas zajęć edukacyjnych z zakresu fizyki, a w szczególności zapoznanie się z historią rozwoju astronomii. Kolejnym celem wycieczki była integracja zespołu klasowego poprzez propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Opiekunowie: Emilia Krasińska, Anna Mazurkiewicz

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye