Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze…”

Data publikacji:

Andrzejki to jedna z najbardziej tajemniczych nocy w roku, kiedy to staramy się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej naszej przyszłości. To wieczór wróżb, przypadający w wigilię Świętego Andrzeja.

Podtrzymując tradycję Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie dnia 30 listopada 2023 r. brali udział w wieczorze pełnym wróżb i magii. W klimatyczny nastrój wprowadził skecz „Wróżba Cygańska” przygotowany przez Młodzieżową Radę Internatu. Wychowankowie w sposób aktorski wcielili się w swoje role wzbudzając wiele pozytywnych emocji i śmiechu wśród zebranych. Po tym humorystycznym wstępie Wychowankowie poznawali swoją przyszłość uczestnicząc w różnych wróżbach andrzejkowych m.in. serca z imionami, numerologia, kości oraz wróżba z papieru.

Na zakończenie wieczoru andrzejkowego każdy Wychowanek otrzymał upominek z wróżbą.

Wszyscy miło spędziliśmy czas, z nadzieją, że dobre wróżby się spełnią.

Organizatorzy: Młodzieżowa Rada Internatu, Pani Zuzanna Borawska, Pani Karolina Sadowska.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye