Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie z Przedstawicielem Programu Erasmus+: O Krok Od Przygody we Włoszech!

Data publikacji:

W naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć przedstawiciela programu Erasmus+, który podzielił się niezwykłą wiedzą i inspiracją związaną z nadchodzącym wyjazdem naszych uczniów na praktyki do Włoch.

Spotkanie to było prawdziwym źródłem motywacji i informacji dla naszych przyszłych podróżników. Przedstawiciel Erasmus+ omówił nie tylko praktyczne aspekty wyjazdu, ale także podkreślił ogromną wartość międzynarodowych doświadczeń edukacyjnych.

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o miejscu, do którego niedługo się udadzą – o włoskiej kulturze, zwyczajach i życiu codziennym. To spotkanie dodatkowo wzmocniło ich determinację i podekscytowanie związane z nadchodzącą przygodą.

Wyjazd na praktyki do Włoch stał się nie tylko obietnicą zdobywania nowych umiejętności zawodowych, ale także oknem do poznania innego świata. Dla naszych uczniów jest to niezwykła szansa na rozwój osobisty, poszerzenie horyzontów i zrozumienie różnorodności kulturowej.

To tylko początek tej niezwykłej podróży, która z pewnością przyniesie wiele niezapomnianych doświadczeń.

Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco z relacjami z podróży naszych uczniów oraz z ich niezwykłymi przygodami we Włoszech!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye