Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Uczniowie naszej szkoły na konkursie RoboExe – Robot Challenge.

Data publikacji:

24 listopada 2023 roku nasza szkoła miała okazję doświadczyć niezwykłych emocji podczas udziału siedmiu naszych utalentowanych uczniów: Jakuba Chojnowskiego, Wojciecha Cimochowskiego, Pawła Danilewskiego, Pawła Karwowskiego, Jakuba Komosińskiego, Dariusza Łapińskiego oraz Szymona Ramotowskiego z klasy 5TI, którzy łącznie stworzyli 3 drużyny w konkursie RoboExe – Robot Challenge w kategorii LineFollower, zorganizowanym przez Akademię Łomżyńską.

Nasi uczniowie stanęli do rywalizacji z uczniami z technikum w Białymstoku i Łomży, a także ze studentami Akademii Łomżyńskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz Politechniki Białostockiej. W sumie 32 drużyny wzięły udział w zawodach.

Warto podkreślić, że poziom reprezentowany przez uczelnie wyższe, takie jak Politechnika Wrocławska czy Akademia Łomżyńska, był bardzo wysoki. Nasza młodzież miała okazję zmierzyć się z wyzwaniem, rywalizując z tak wykwalifikowanymi zespołami.

Doświadczenie, jakie zdobyli nasi uczniowie, jest bezcenne. Ich zaangażowanie, determinacja i umiejętności prezentowane podczas konkursu zasługują na ogromne uznanie. To prawdziwy krok naprzód i cenna lekcja nauki poprzez działanie.

Dziękujemy naszym uczniom za ich wysiłek i zaangażowanie! To, jak godnie reprezentowali naszą szkołę, jest powodem do dumy. Gratulujemy udziału i czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania, które nasi uczniowie podejmą z takim samym zapałem i profesjonalizmem!

Zachęcamy do obejrzenia naszego materiału wideo na TikTok’u z procesu przygotowywania do konkursu oraz z samego konkursu.

Link do wydarzenia i fotorelacji z Akademii Łomżyńskiej: https://al.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/1603-roboexe-robot-challenge-2023

Opiekun: Adrian Cimochowski

@zsnieckowo

Przygotowania i zmagania naszych uczniów podczas konkursu RoboExe w AL w Łomży. Sprawdzcie naszą stronę po wiecej info. #uczniowie #konkurs #robotchallenge

♬ Vengeance – iwilldiehere
Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye