Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Jesteśmy w finale #EuropeanCyberCup 2023!!!

Data publikacji:

Ogromne wyrazy uznania dla zaangażowanych uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Niećkowie za ich ciężką pracę i determinację w realizacji programu Cisco NetAcad Learn-A-Thon.

Akademia Cisco w naszej Szkole (ID 3090363) została zaproszona, jako jedna z szesnastu najlepszych w Europie do wzięcia udziału w finale, który odbędzie się 1 grudnia, a podczas którego zostanie wyłoniony Mistrz Europy 2023.

Podczas finału Capture-The-Flag 16 drużyn CyberGuardians będzie rywalizować o odkrycie sekretów Cyfrowej Enigmy. Sekrety te służą do powstrzymania Szyfru Cienia przed wywołaniem chaosu w cyfrowym świecie

Koniecznie kibicujcie nam w finale!
Instruktor Arkadiusz Bogdan

#CiscoNetworkingAcademy

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye