Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Konkurs „Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie”

Data publikacji:

Po raz drugi uczniowie Naszej szkoły biorą udział w Konkursie „Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie”. Uczniowie wcielą się w rolę właścicieli wirtualnych firm w Branżowej Symulacji Biznesowej “Biuro Podróży” i będą podejmować realistyczne decyzje menedżerskie.

Pierwszy etap konkursu to rozgrywka eliminacyjna. Przez 6 tygodni uczniowie będą zarządzać swoją wirtualną firmą online. W każdym tygodniu staną przed unikalnymi wyzwaniami i będą musieli wykazać się umiejętnościami menedżerskimi. Na zakończenie każdej rundy uczniowie otrzymają dostęp do swoich wyników, a także informacji o konkurencyjnych firmach, żeby mogli optymalizować swoje strategie biznesowe. Na koniec rozgrywki eliminacyjnej zostanie przygotowany ranking wszystkich zespołów biorących udział w konkursie. Do stacjonarnego finału w Warszawie zakwalifikuje się 9 najlepszych zespołów z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentują: Emilia Duda, Anika Samełko oraz Sandra Ostaszewska, które prowadzą Biuro Podróży pod nazwa „BiletDoRaju”.

Trzymajcie kciuki.

Opiekun: Anna Mazurkiewicz

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye