Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

,,Papierosem nie szpanuj, tylko zdrowie swoje szanuj” – akcja profilaktyczna w internacie

Data publikacji:

16 listopada 2023 roku obchodziliśmy  Światowy Dzień Rzucania Palenia. Była to dobra okazja, aby przypomnieć, jak wiele korzyści niesie za sobą zerwanie z nałogiem.

 W tym dniu Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała akcję profilaktyczną przypominającą wychowankom, że palenie papierosów to poważny problem, a jak pokazują statystyki granica wieku sięgania po papierosa jest coraz niższa. 

Wychowankowie obejrzeli filmy profilaktyczne obrazujące wpływ nikotyny i jej oddziaływanie na organizm człowieka. Działania miały na celu uświadomienie młodzieży jak poważne skutki wynikają z czynnego, a także biernego palenia tytoniu.

Opiekun MRI – Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye