Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Data publikacji:

W przeddzień 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, która upamiętniła wydarzenia i i bohaterskie postawy związane z walką o byt państwowy. Występujący w niej uczniowie, poprzez słowo mówione i śpiewane, przedstawili trudną, krwawą ale piękną drogę jaką podążał nasz naród przez 123 lata niewoli.

Największe podziękowania należą się dla wszystkich uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie powyższej uroczystości.

Opiekunowie: Wiesława Szczesik i Dariusz Doliwa

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye