Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Edukacyjne zajęcia profilaktyczne z przedstawicielami PSP w Grajewie

Data publikacji:

We wtorkowe popołudnie w Internacie odbyły się edukacyjne zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez mł. kpt. Wojciecha Słowikowskiego, st. sekc. Arkadiusza Koniecko oraz strażaka Szymona Konarzewskiego  z  Państwowej  Straży  Pożarnej w Grajewie. Tematem spotkania było udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wypadków drogowych.

Wychowankowie poznali aspekty teoretyczne i praktyczne udzielania pomocy osobom poszkodowanym, zarówno przytomnym jak i tym, które straciły przytomność.

Społeczność Internatu serdecznie dziękuje mł. kpt. Wojciechowi Słowikowskiemu, st. sekc. Arkadiuszowi Koniecko oraz strażakowi Szymonowi  Konarzewskiemu   z  Państwowej  Straży  Pożarnej  w Grajewie za bardzo rzetelne i merytoryczne zajęcia oraz za miłą atmosferę.

Organizator: Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye