Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ślubowanie kadetów PKM 2023-2025

Data publikacji:

8 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej, cykl kształcenia 2023-2025.
Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. Rotę ślubowania: „Stać na straży honoru, dbać o godność i dobre imię Szkoły, strzec honoru kadeta oraz przestrzegać zasad etyki służb mundurowych…”, w obecności Dyrektora Zespołu Szkół w Niećkowie – Bożeny Sokołowskiej, Starosty Grajewskiego – Waldemara Remfelda, Wicestarosty Grajewskiego – Tomasza Cebelińskiego, członków Zarządu Powiatu Grajewskiego, członków Rady Powiatu Grajewskiego, Komendanta Powiatowego Policji – insp. Adama Brodowskiego, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie – st. kpt. Jarosława Szeszko, rodziców oraz kadry instruktorskiej PKM wypowiedziało 31 młodszych kadetów.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem wieńca przed pomnikiem-tablicą, który jest symbolicznym hołdem oddanym policjantom z Grajewa zamordowanym przez NKWD w 1940 roku w Twerze.

Instruktorzy PKM: nadinst. Dariusz Koniecko, st. inst. sztab. Elwira Kołaczyńska-Bogdan, st. inst. Arkadiusz Bogdan, st. inst. Wojciech Czerkas, st. inst. Marcin Kozikowski

Więcej zdjęć dostępnych na naszym fanpage’u -> https://www.facebook.com/zsnieckowo

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye