Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wyjazd integracyjny klasy I TŻ i UG

Data publikacji:

W dniu 7 listopada odbyła się wycieczka klasy I TŻ i UG w ramach integracji klasowej. Dzień ten obfitował w wiele pozytywnych emocji i wykrzesił skrywaną dotąd energię uczniów. Pierwszy etap wycieczki to Park Trampolin Hop w Ełku, gdzie uczniowie mogli wspólnie poddać się rozrywkom odbijając się od trampolin i wskakując do pianek. Mnóstwo było przy tym śmiechu i wylanego potu. Następnie kino i ciekawy film w Planet Cinema, gdzie w powietrzu unosił się zapach karmelowego popcornu. Po udanym seansie przyszedł czas na obiad i zakupy, które także były bardzo udane, a po tym…….. Powrót do szkoły z twarzami uśmiechniętymi od ucha do ucha.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye