Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

“ZAPAL ZNICZ”

Data publikacji:

Listopad to miesiąc zadumy, zwolnienia tempa, zastanowienia się nad przyziemnymi sprawami, a szczególnie wspominania naszych bliskich zmarłych. W tym czasie odwiedzamy ich groby, modlimy się za ich dusze, zapalamy symbolicznie znicz. Wolontariat Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie, po raz kolejny zorganizował zbiórkę zniczy, które upamiętniając poległych za naszą ojczyznę żołnierzy, zostały zapalone na cmentarzu w Szczuczynie i Wąsoszu. Ważnym wydarzeniem połączonym z akcją ” ZAPAL ZNICZ”, było wsparcie X kwesty “Ratujmy zabytki szczuczyńskiej nekropoli”, w której nasi Wolontariusze wzięli czynny udział. Składamy serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej, za okazane wsparcie i zaangażowanie w akcję “ZAPAL ZNICZ”.

Wolontariat Szkoły i Internatu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye