Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Otrzęsiny klas pierwszych

Data publikacji:

30 października w naszej szkole odbyło się oficjalne powitanie uczniów klas pierwszych. Pierwszaki musiały udowodnić, że można ich przyjąć do grona uczniów Zespołu Szkół w Niećkowie. 

Na początek „młode koty” wzięły udział w konkurencji “gorące krzesła”. Potem musiały wypić mleko z miski bez użycia rąk. W kolejnej zabawie brały udział 4 pary tańczące w rytm melodii. Gdy muzyka przestawała grać, prowadzący mówił ile nóg i rąk ma znaleźć się na podłodze. Następnie trzeba było zaliczyć dwie trudne konkurencje, takie jak: jedzenie jabłka na czas bez użycia rąk oraz quiz wiedzy o szkole.

Na koniec złożono uroczystą przysięgę i wręczono nagrody. “Kocie pląsy” wygrała klasa I TE. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za udział . Pełną humoru uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Sylwią Wójcicką i p. Anną Zyskowską.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye