Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Otrzęsiny w Internacie

Data publikacji:

W naszym internacie   dbamy o to, by podtrzymywać uczniowskie tradycje, więc jak obyczaj każe powitaliśmy z honorami uczniów klas pierwszych.  Trzydziestego października mury stołówki wypełniło kocie miauczenie. Pierwszaki musiały udowodnić, że można ich przyjąć do grona internackiej  braci. Humor dopisywał wszystkim, choć niebo się zachmurzyło. Na początek młode „koty” odśpiewały kocie piosenki  a później każda klasa przedstawiła swój koci taniec na gazecie. Pierwszaki namalowały również fantastyczne „kocie” portrety swoich wychowawców. Starsi uczniowie nie oszczędzili też nowo przyjętych nauczycieli, którzy musieli zmagać się z językowymi łamigłówkami. Na koniec złożono uroczystą przysięgę i wręczono pamiątkowe dyplomy. Pełną humoru uroczystość przygotowały klasy II Technikum pod opieką Pani Ani Żurawskiej oraz Pana Ryszarda Ekstowicza.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye